Монтаж опалення квартири

Унікальні рішення для кожного
180+ задоволених клієнтів
15 років досвіду


Наші роботи

Як почати співпрацю?

Заявка
Подача заявки з сайту або дзвінок
Прорахунок вартості
Підбираємо ефективне рішення та надсилаємо Вам комерційну пропозицію
Виїзд на об'єкт
Огляд та оцінка об'єкту
Остаточний прорахунок
Корегуємо пропозицію відповідно до останніх побажань клієнта
Монтаж
"під ключ"
Організовуємо закупку і доставку матеріалів, та виконуємо усі роботи
Пакети послуг

Створюємо комфорт для класних людей
Стандарт
від 20 $
за м²
 • Радіаторне опалення
 • Колектор теплої підлоги з обмеженням температури
 • Труба для теплої підлоги PE-RT
Стандарт Плюс
від 30 $
за м²
 • Радіаторне опалення
 • Колектор теплої підлоги з змішувальним вузлом
 • Труба для теплої підлоги Pex-A
 • Підготовка під розумне керування

Преміум
 від 40 $
за м²
 • Променеве радіаторне опалення
 • Колектор теплої підлоги з змішувальним вузлом і частотним насосом
 • Труба для теплої підлоги та радіаторного опалення Pex-A
 • Підготовка під розумне керування
 • Бойлер з рециркуляцією
 • Проектування
Монтаж опалення квартири під ключ у Львові та області
Одним з основних видів нашої діяльності – це монтаж опалення квартир у Львові та області. У команді працюють інженери із вищою технічною освітою. Висококваліфіковані монтажники та наладчики виконують роботи «під ключ», спираючись на багаторічний досвід у проектуванні та встановленні інженерних систем різної складності.
Система опалення квартири – які котли використовуються?
Газові. Щоб організувати опалення квартири, ми рекомендуємо вибирати настінні газові котли, в конструкції яких передбачено камеру згоряння закритого типу. Горизонтальна система димовидалення допомагає виводити відпрацьовані продукти надвір. Газові пристрої відрізняються багаторівневою системою безпеки, вони працюють практично безшумно. Вони здатні підтримувати потрібну температуру, незалежно від того, під яким тиском подається газ.
Електричні. Подібний котел можна використовувати як додаткове опалення квартири або в квартирах де немає газу. Переважно ми використовуємо настінні котли. Система відрізняється безшумністю, ефективністю, гігієнічністю та економічністю.
Переваги та недоліки газового опалення
Модуляція газового котла
Більше про електричний котел
Про теплу підлогу
Тепла підлога  - це і є розумне рішення для вашої квартири. Її часто сприймають просто як опалювальний прилад, але компанія Твій Комфорт ЛЬвів позиціонує підлогу з підігрівом як зону комфорту із застосуванням до енергоефективного будинку і обладнання.
Варто зазначити, що тепла підлога ефективна для поверхонь з хорошою теплопровідністю - керамічних, вінілових. Можливий варіант використання і для дерев'яних покриттів, але в цьому випадку потрібна спеціальна паркетна дошка і температура подачі теплоносія повинна бути нижчою, щоб не порвало паркет.
Висновки
Яке опалення краще для квартири - вибирати вам. Що стосується гарячого водопостачання, то набагато вигідніше нагрівати воду індивідуально за допомогою бойлера (водонагрівача), ніж оплачувати рахунки за гарячу воду державі. 
Отримати відповідь на питання "Скільки коштує опалення квартири?" можна тільки після проведення теплотехнічного розрахунку і врахування всіх аспектів приміщення.
Твій комфорт Львів надає комплекс послуг по реалізації системи опалення, гарячого водопостачання та водопідготовки в квартирах, тому сміливо звертайтеся до нас і наші інженери підкажуть, яке опалення вигідніше, підберуть обладнання, а наші монтажники його якісно встановлять в узгоджені терміни. Автономне опалення квартири вартість, як спроєктувати і реалізувати його - на всі ці питання може відповісти наша команда. Опалення квартири - те, без чого жити не можна, тому подбайте про свій комфорт завчасно. А з професійним підходом реалізувати дешеве опалення квартири - абсолютно реально.

Наші замовники


Наші контакти

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 10.00 по 18.00

+38 (068) 452 89 89

Facebook

Твій Комфорт Львів

Email

tviycomfort.lviv@gmail.com