• Головна
  • Послуги
    • Опалення
      • Опалення квартири
      • Опалення будинку
      • Опалення офісу
      • Опалення виробничих приміщень
      • Монтаж теплої підлоги
    • Вентиляція
      • Вентиляція квартири
      • Вентиляція котеджу
      • Вентиляція офісів
      • Вентиляція виробничих приміщень
    • Кондиціонування
      • Встановлення кондиціонера
      • Монтаж магістралі кондиціонера
    • Альтернативні джерела
      • Монтаж теплового насоса
      • Монтаж сонячного колектора
    • Зовнішні мережі
      • Монтаж зовнішніх мереж
  • Магазин
    • Кондиціонери
  • Наші роботи
  • Про нас
+38 (068) 452 89 89

Монтаж теплої підлоги 

Унікальні рішення для кожного
180+ задоволених клієнтів
15 років досвіду



Наші роботи

Автоматика теплих підлог
Автоматика теплих підлог‍
Монтаж теплої підлоги
Монтаж теплої підлоги‍
Тепла підлога
Тепла підлога‍
Тепла підлога
Тепла підлога‍
Колектор теплої підлоги
Колектор теплої підлоги‍
Тепла підлога
Тепла підлога‍
на складі‍
Тепла пілога
Тепла пілога‍
Розмотувач
Розмотувач‍
Колектор теплої підлоги
Колектор теплої підлоги‍
Як почати співпрацю?

Заявка
Подача заявки з сайту або дзвінок
Прорахунок вартості
Підбираємо ефективне рішення та надсилаємо Вам комерційну пропозицію
Виїзд на об'єкт
Огляд та оцінка об'єкту
Остаточний прорахунок
Корегуємо пропозицію відповідно до останніх побажань клієнта
Монтаж
"під ключ"
Організовуємо закупку і доставку матеріалів, та виконуємо усі роботи
Монтаж теплої підлоги під ключ у Львові та області
Одним з основних видів нашої діяльності – це монтаж теплої підлоги у Львові та області. У команді працюють інженери із вищою технічною освітою. Висококваліфіковані монтажники та наладчики виконують роботи «під ключ», спираючись на багаторічний досвід у проектуванні та встановленні інженерних систем різної складності.

Тепла підлога під ключ - це і є розумне рішення для вашого будинку. Її часто сприймають просто як опалювальний прилад, але ми позиціонуємо підлогу з підігрівом як зону комфорту із застосуванням до енергоефективного будинку (будинок, який втрачає мінімальну кількість енергії) і обладнання.

Варто зазначити, що тепла підлога ефективна для поверхонь з хорошою теплопровідністю - керамічних, вінілових. Можливий варіант використання і для дерев'яних покриттів, але в цьому випадку потрібна спеціальна паркетна дошка і температура подачі теплоносія повинна бути нижчою, щоб не порвало паркет.

Одразу відзначимо, що є два види теплої підлоги: електрична і водяна. Обидва варіанти мають певні переваги. Розглянемо детальніше.
Серед переваг водяної теплої підлоги:
  • безпека, відсутність випромінювань;
  • рівномірний підігрів підлоги;
  • естетика;
  • значна економія електроенергії;
  • можливість опалювати великі площі.
Тепер до переваг укладання теплої електро підлоги:
  • нескладний монтаж;
  • невелика вартість у порівнянні з водяною теплою підлогою;
  • оптимальний рівень прогріву приміщення, який легко контролюється.
Монтаж теплої підлоги основні етапи
Укладання теплої підлоги повинне здійснюватися грамотно і професійно, від цього безпосередньо залежить її подальше функціонування. Монтаж повинен здійснюватися досвідченими фахівцями для уникнення помилок і проблем в майбутньому. Тепер розглянемо етапи процесу:
  1. Створення проекту системи і прорахунок - первинна важлива складова. На даному етапі відбувається вивчення вихідних умов (план приміщення, наявність інших джерел опалення і т.д.), спілкування з замовником. Після цього інженери беруться за робот, розробляється проект і формується ціна, створюється основний пакет документів. 
  2. Етап підготовки основи. Що собою представляє основа для водяної підлоги? Це так звана чорнова стяжка. Перед наступним етапом її потрібно буде добре очистити і вирівняти.
  3. Гідроізоляція. Для грамотної установки водяної теплої підлоги вона важлива. Наявність гідроізоляції допомагає уникнути небажаних наслідків можливої поломки труб. Також вона дозволить уникнути конденсату, який може утворюватися за рахунок перепаду температур між утеплювачем і бетоном.
  4. Демпферна стрічка кріпиться по периметру підлоги. Буває фірмовою і саморобною. Самостійно зроблена стрічка вимагає міцного кріплення до стіни (клей або саморізи). Заводський же матеріал більш зручний - тут є шар, що самоклеїться, це спрощує процес обклеювання. 
  5. Утеплювач - частина пирога, що виконує важливі функції. Він допомагає забезпечити рівномірний нагрів повітря і значно знижує втрати енергії, так як виступає своєрідним тепловим екраном. Теплоізоляція укладається швидко, труби фіксуються легко, так як є спеціальні засувки.
  6. Армування - сітка укладається поверх утеплювача і значно спрощує процес кріплення труб. Осередки, як правило, мають розмір 10 або 15 см. Слід зазначити, що поверх труб повинен також кріпитися шар сітки.
  7. Труби - укладання, фіксація. Для виготовлення труб найоптимальнішим варіантом стануть поліетиленові вироби. Як уже згадувалося, найефективніший крок прокладки труби - 15 см. Також необхідно враховувати існуючі обмеження за довжиною трубопроводу і пам'ятати про необхідність поділу на контури. Труби можуть укладатися змійкою, а можуть - спіраллю.
  8. Процес підключення контурів. Основна вимога - наявність розподільного вузла (на ньому лежить функція регулювання температури і тиску). Для підключення труб до гребінки продумані фітинги.
  9. Опресування - це процес перевірки системи на відсутність протікання. Опресування відбувається на завершальній стадії монтажу підлоги.
  10. Стяжка теплої водяної підлоги і використовуваний розчин. Заливка стяжки - важливий етап укладання водяної теплої підлоги. Стяжка - основний теплорозподільний елемент товщиною 5-7 см. Процес установки відбувається після завершення монтажу контурів і проведення тестування системи. Стяжка робиться з бетону. Як вище згадувалося - чим більше поверхня над стяжкою, тим більш ефективна тепла підлога. На стяжці можуть виникати тріщини. Іноді причини природного характеру - процес усадки. Але найбільш поширена причина утворення тріщин - це порушення технології монтажу стяжки. Якщо стяжка тріснула, слід негайно усунути дефекти. Залежно від розміру і кількості тріщин виділяють 2 види усунення проблеми: локальний і капітальний ремонт. Основний метод ліквідації тріщин - це заповнення ремонтною сумішшю. 
  11. Деформаційні шви - це зазори в бетонній конструкції, за допомогою яких загальна площа ділиться на ділянки. Це допомагає грамотно розподілити навантаження на підлогу.Деформаційні шви дають можливість:
    • звести до мінімуму можливі деформації;
    • збільшити термін експлуатації конструкції;
    • зробити підлогу більш надійною.

Способи укладання труб

"Змійка" - досить проста, часто застосовувана схема, згідно якої труби укладаються паралельно одна одній у вигляді петель. Її основний недолік полягає в тому, що різниця температур між початком і кінцем контуру може досягати навіть 10⁰ С. Варто відзначити, що "змійка" - не найкращий варіант для приміщень з великою квадратурою.

"Равлик" - більш складний метод укладання труб, основна перевага якого полягає в рівномірному розподілі температури у підлозі. Цей спосіб застосовується набагато частіше попереднього. "Равлик" успішно використовується для будь-яких площ і має високу ефективність. Рівномірний прогрів приміщення забезпечується укладанням труб "спіраллю", звуження відбувається до центру кімнати.
Способи укладання труб

"Змійка" - досить проста, часто застосовувана схема, згідно якої труби укладаються паралельно одна одній у вигляді петель. Її основний недолік полягає в тому, що різниця температур між початком і кінцем контуру може досягати навіть 10⁰ С. Варто відзначити, що "змійка" - не найкращий варіант для приміщень з великою квадратурою.

"Равлик" - більш складний метод укладання труб, основна перевага якого полягає в рівномірному розподілі температури у підлозі. Цей спосіб застосовується набагато частіше попереднього. "Равлик" успішно використовується для будь-яких площ і має високу ефективність. Рівномірний прогрів приміщення забезпечується укладанням труб "спіраллю", звуження відбувається до центру кімнати.
Обладнання, яке ми використовуємо

У комплект системи входять колектори з витратомірами, які можуть регулювати проток теплоносія, а можливість установки сервоприводів з контролером дозволять автоматизувати систему. У комплекті з колекторами йдуть настінні кріплення і термометри. У разі якщо в системі опалення теплоносій вище 55 ° С, необхідно встановлювати на колектор змішувальні групи з перепускним клапаном і термостатичними кранами.
Насосна група зі своїм циркуляційним контуром і перепускним клапаном дозволить самостійно регулювати температуру від потреби. В основі роботи вузла лежить змішання виходу та повернення теплоносія за допомогою термостатичного клапана і термоголовки, завдяки якій можна задати необхідну температуру. Пропускний клапан захистить насос від навантажень, а кінцеві комплекти з відводом повітря і спускним краном дозволить комбінувати різні рішення і економити простір.

Труба PEX-а з кисневим бар'єром - зовнішній діаметр 16" з товщиною стінки 2,2 мм. Виготовляється з поліетилену високої щільності і піддається молекулярній зшивці хімічним методом (PEX-a). Труба зовні має покриття з захисного антидифузійного шару EVOH (етіленвінілалкоголя), який перешкоджає дифузії кисню в теплоносій. Монтаж поліетиленових труб PEX проводиться за допомогою натяжних фітингівладний метод укладання труб, основна перевага якого полягає в рівномірному розподілі температури у підлозі. Цей спосіб застосовується набагато частіше попереднього. "Равлик" успішно використовується для будь-яких площ і має високу ефективність. Рівномірний прогрів приміщення забезпечується укладанням труб "спіраллю", звуження відбувається до центру кімнати.
Вдосконалена модель ультрасучасного циркуляційного насоса для опалювальних систем і систем гарячого водопостачання. З ультрасучасним устаткуванням, виробленим в Данії, набагато легше економити, контролюючи витрату електроенергії. Його конструкцією передбачена унікальна функція AUTOADAPT, автоматично регулює всі технічні характеристики агрегату в залежності від умов роботи і показника необхідної продуктивності.
Grundfos ALPHA2 є насосом з мокрим ротором. Насосна частина і ротор утворюють цілісний блок без ущільнення вала, що має тільки дві прокладки для ущільнення. Мастило підшипників забезпечується рідиною, що перекачується. 
Кімнатні термостати Danfoss Icon ™ представлені в двох виконаннях - накладної на стіну і вбудовується. Накладний найчастіше застосовують в будинках з бруса, де немає можливості зробити приховану проводку. У разі, якщо прокладка проводів для розеток і вимикачів проводиться прихованим чином, слід передбачити установку стандартного підрозетника для вбудованої версії терморегулятора.
Обладнання, яке ми використовуємо

У комплект системи входять колектори з витратомірами, які можуть регулювати проток теплоносія, а можливість установки сервоприводів з контролером дозволять автоматизувати систему. У комплекті з колекторами йдуть настінні кріплення і термометри. У разі якщо в системі опалення теплоносій вище 55 ° С, необхідно встановлювати на колектор змішувальні групи з перепускним клапаном і термостатичними кранами.
Насосна група зі своїм циркуляційним контуром і перепускним клапаном дозволить самостійно регулювати температуру від потреби. В основі роботи вузла лежить змішання виходу та повернення теплоносія за допомогою термостатичного клапана і термоголовки, завдяки якій можна задати необхідну температуру. Пропускний клапан захистить насос від навантажень, а кінцеві комплекти з відводом повітря і спускним краном дозволить комбінувати різні рішення і економити простір.

Труба PEX-а з кисневим бар'єром - зовнішній діаметр 16" з товщиною стінки 2,2 мм. Виготовляється з поліетилену високої щільності і піддається молекулярній зшивці хімічним методом (PEX-a). Труба зовні має покриття з захисного антидифузійного шару EVOH (етіленвінілалкоголя), який перешкоджає дифузії кисню в теплоносій. Монтаж поліетиленових труб PEX проводиться за допомогою натяжних фітингівладний метод укладання труб, основна перевага якого полягає в рівномірному розподілі температури у підлозі. Цей спосіб застосовується набагато частіше попереднього. "Равлик" успішно використовується для будь-яких площ і має високу ефективність. Рівномірний прогрів приміщення забезпечується укладанням труб "спіраллю", звуження відбувається до центру кімнати.
Вдосконалена модель ультрасучасного циркуляційного насоса для опалювальних систем і систем гарячого водопостачання. З ультрасучасним устаткуванням, виробленим в Данії, набагато легше економити, контролюючи витрату електроенергії. Його конструкцією передбачена унікальна функція AUTOADAPT, автоматично регулює всі технічні характеристики агрегату в залежності від умов роботи і показника необхідної продуктивності.
Grundfos ALPHA2 є насосом з мокрим ротором. Насосна частина і ротор утворюють цілісний блок без ущільнення вала, що має тільки дві прокладки для ущільнення. Мастило підшипників забезпечується рідиною, що перекачується. 
Кімнатні термостати Danfoss Icon ™ представлені в двох виконаннях - накладної на стіну і вбудовується. Накладний найчастіше застосовують в будинках з бруса, де немає можливості зробити приховану проводку. У разі, якщо прокладка проводів для розеток і вимикачів проводиться прихованим чином, слід передбачити установку стандартного підрозетника для вбудованої версії терморегулятора.
Залишились питання? 
Залишайте заявку


Наші замовники


Наші контакти

Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 10.00 по 18.00

+38 (068) 452 89 89

Facebook

Твій Комфорт Львів

Email

tviycomfort.lviv@gmail.com

Дякуємо за довіру
Надамо консультацію в найближчий час!


Дякуємо!

Ваша заявка прийнята. Ми зв'яжемось з вами в найближчий час.