Т В І Й   К О М Ф О Р Т

Вентиляція у квартирі

Система вентиляції у квартирі

Купивши квартиру у новій багатоповерхівці, ви маєте бути готові до того, що окрім косметичного ремонту, перед вами зʼявиться необхідність допрацювати чи переробити деякі інженерні рішення забудовника. Це стосується і системи вентиляції, від якої напряму залежить комфорт та здоровʼя вашої сімʼї.

Вентиляцію варто розглядати комплексно, а не як окрему систему. Важливими є усі технології, які використовує забудовник при зведенні будинку, бо всі разом вони впливають на загальну конструкцію. Має значення матеріал, з якого зводиться будинок (блок, цегла, моноліт), тип вікон та дверей, вид утеплювача: мінеральна вата чи пінопласт. Все це робить будівлю високо енергоефективною, що зберігає на максимум тепло та не пропускає холод.

Система вентиляції у квартиріЯк же використати потенціал енергоефективності, закладений забудовником на повну? Першочергово радимо подумати про вентиляційну систему. На жаль, канали вентиляції, які є в санвузлах, кухні, гардеробних — це далеко не повноцінна вентиляція. Зазвичай ці вентканали створюють тільки через те, що забудовник має виконати нормативи перед здачею будинку.

Першим кроком до створення сприятливого мікроклімату в оселі завдяки вентиляції буде встановлення осьового або відцентрового вентилятора, який забиратиме зайву вологу та сторонні запахи. Подбайте і про надходження свіжого повітря у квартиру. Якщо у старих будинках воно проникало через дерев‘яні вікна та щілини, то у сучасних все абсолютно герметично. На жаль, відкритого вікна буде не достатньо, і варто шукати альтернативу.

Центральна припливно-витяжна система вентиляції у квартирі з рекуперацією тепла

У порівнянні з децентралізованою, ця система показує максимальну ефективність, завдяки тому, що керує великими обʼємами повітря. Ефективність рекуператора досягає більш як 90%, коли ККД децентралізованої системи тільки 70-80%.

Центральна припливно-витяжна система вентиляції у квартирі з рекуперацією теплаВсе тому, що рекуператор у центральній системі встановлюється великого розміру, і він з легкістю нагріває великий об’єм повітря. Це близько 250-700 кубометрів, яких точно вистачить на середньостатистичне українське житло.

Серед недоліків центральної припливно-витяжної вентиляції можна виділити тільки один — система досить масштабна. Тому для неї потрібно виділити достатньо місця у квартирі. Зазвичай, її ставлять у коридорі, серверній чи гардеробній.

Зміни відбудуться й у висоті стелі. Будьте готові пожертвувати 10 см на встановлення повітропроводів.

Для розрахунку вартості проєкту та консультації телефонуйте за номером: +38 (068) 452-8989 або заповнюйте форму і ми перетелефонуємо.

Як ми працюємо?

Прості кроки для комфорту

Working

Консультація – виїзд на обʼєкт

Ми дізнаємося ваші очікування, потреби та проаналізуємо технічні умови монтажу

Підбір рішення

Створимо рішення, яке буде оптимальним з технічної та бюджетної точки зору

Проєктування

Розробимо детальний проєкт який враховує всі особливості приміщення та системи

Встановлення

Змонтуємо, запустимо всю систему та покажемо як нею користуватися

Вас може цікавити

Як влаштовується вентиляція у квартирі?

Простий та ефективний принцип встановлення системи вентиляції — це подача повітря в чисту зону, в неї входять усі житлові кімнати, та виведення відпрацьованого повітря з брудної зони — це санвузли, ванна, кухня.

Яку вентиляцію вибрати для квартири?

У своєму виборі врахуйте три фактори: ваші потреби у комфорті, ефективності кожного із виду вентиляції у вашій квартирі та бюджет.

Найкращим рішенням при виборі вентиляції є консультація та підбір системи з професіоналами, які врахують не тільки ваші побажання, але і всі технічні складові.

Яке обладнання ви використовуєте?

Ми використовуємо обладнання провідних компаній таких як Mitsubishi Electric і Daikin. Припливно-витяжні установки дозволяють утилізувати до 70% енергії, що витрачається на охолодження або нагрівання повітря в приміщеннях. Ці системи не тільки знижують
операційні витрати на електроенергію, а й дозволяють знизити вартість обладнання до 30 % завдяки установленню менш потужних моделей.

Де розміщуються вентиляційні анемостати і дифузори?

Вентиляційні анемостати і дифузори розміщуються в різних місцях приміщення в залежності від їх функціонального призначення та вимог системи вентиляції.

Вентиляційні анемостати встановлюються у таких зонах, як вхідні вестибюлі, коридори, кухні та ванні кімнати.
Дифузори розташовуються внутрішньо приміщення для розподілу повітря, що поступає з вентиляційної системи.
Дифузори розміщуються на стелі, на стінах або на підлозі, залежно від вимог та зручності. Наприклад, у приміщеннях з кондиціонуванням повітря, дифузори мають бути розташовані на стелі, щоб створити рівномірний розподіл прохолодного повітря.

Яке споживання електроенергії в системі вентиляції?

В залежності від потужності обладнання споживання може відрізнятися. Але в загальному вентиляційна установка для квартири споживає до 100 Вт електроенергії.

Скільки коштує встановлення системи вентиляції у квартирі?

Ми враховуємо усі побажання наших клієнтів, тому пропонуємо як бюджетні, так і преміум варіанти. Ціна системи вентиляції у квартирі залежить від багатьох факторів: виду вентиляції, загальної площі приміщень, технічних складових у квартирі. Після прорахунку, спеціалісти зможуть уточнити точну вартість та сформувати комерційну пропозицію. Зверніть увагу, що зазначена вказана сума є остаточною, і може змінитись тільки на 15%.

Ми готові допомогти!

Передзвонити?

Проекти

Наші проекти
Останні роботи

Ознайомтесь з тим, що ми вже зробили. Результат нашої роботи — це кращий показник якості.

Чому ми?

Пропонуємо якісні і продумані рішення

Багаторічний досвід та знання сучасних рішень допомагає нам зробити комфорт у Вашій оселі

Років досвіду

17+

Ми готові Вам допомогти

Вам потрібна допомога?

Ми зателефонуємо

Будь ласка, вкажіть свої контакти і ми неодмінно з Вами звʼяжемось і надамо безкоштовну консультацію.

Потрібна допомога?

Оберіть зручний канал звʼязку

Viber
Telegram
Передзвонимо
Набрати