Т В І Й   К О М Ф О Р Т
Вентиляція та кондиціонування квартири. ЖК Національний

Поставлені завдання:

  • Організувати припливно-витяжну систему вентиляції з рекуперацією тепла
  • Встановити систему кондиціонування

Центральна вентиляція

Для цієї квартири була реалізована централізована система припливно-витяжної вентиляції на базі обладнання Mitsubishi Electric, яка оснащена рекуператором тепла.

Система рекуперації дозволить повторно використовувати тепло, тим самим підвищивши енергоефективність та знизить навантаження на систему опалення в зимовий період.

Максимальна потужність вентустановки досягає 250м3/год, що дозволяє організувати повноцінний повітрообмін.

Припливно-витяжна установка була змонтована в серверній кімнаті в підвісному варіанті, що забезпечує доступ до вентустановки для обслуговування. Цікавою особливістю є те, що обладнання не вмонтовувалося під підвісну стелю, а є повністю видимим. Тому було прийняте рішення заісолювати стелю і все обладнння чорним каучуком.

Були використані плоскі повітропроводи висотою всього 60мм, що допомогло зменшити опуск стелі. Частину повітропроводів було змонтовано в товщині стяжки та зроблено відповідне армування. Згідно з вимогами забудовника, зовнішні решітки були пофарбовані в колір фасаду.

Установка подає заздалегідь підігріте повітря в “чисті” зони (вітальня, спальня, кабінет) і здійснює витяжку відпрацьованого повітря з “брудних” зон (санвузол, кухня, серверна).


Кондиціонування

На даному об'єкті було реалізовано кондиціонування за допомогою мультиспліт-системи настінних кондиціонерів Mitsubishi Electric.

Всі 3 внутрішні блоки MSZ-LN оснащені двоступеневою плазмовою системою фільтрації і стерилізації повітря «Plasma Quad Plus». Датчик «3D I-SEE» створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить у ньому розташування людей. На цих даних ґрунтуються режими автоматичного відхилення або спрямування повітряного потоку, а також режим енергозбереження

Всі фреономагістралі розміщенні в товщі стіни або під стелею, що не створює компромісів у дизайні.

Використане обладнання:

  1. Припливно-витяжна установки з рекуперацією тепла Mitsubishi Electric;
  2. Преміум кондиціонери Mitsubishi Electric;
  3. Ресівери для розподілу повітря;
  4. Щілинні дифузори та анемостати;
  5. Повітроводи.

Вас також можуть зацікавити пов'язані послуги:

Ми зателефонуємо

Будь ласка, вкажіть свої контакти і ми неодмінно з Вами звʼяжемось і надамо безкоштовну консультацію.

Потрібна допомога?

Оберіть зручний канал звʼязку

Viber
Telegram
Передзвонимо
Набрати