Т В І Й   К О М Ф О Р Т
Комплекс інженерних систем у таунхаусі "Паросток". Смт. Брюховичі

Поставлені завдання:

 • Забезпечити обігрів та охолодження будинку за допомогою теплового насосу
 • Встановити геліоколектор для нагріву гарячої води 
 • Встановити систему кодиціонування
 • Встановити систему водопостачання та водовідведення
 • Встановити систему автоматизації

Опалення тепловим насосом

котельнаСистема опалення на цьому об'єкті реалізована на базі теплового насоса Vaillant aroTHERM split. За його допомогою можна організувати низькотемпературне опалення, яке здатне не лише надати комфорт, а й значно скоротити експлуатаційні витрати. 

Окрім опалення, тепловий насос також відповідає за охолодження.

Сама система опалення реалізована за допомогою теплої підлоги (найкомфортнішого джерела тепла на даний момент), що покриває всю площу будинку. На другому поверсі та в зонах біля панорамних вікон, для забезпечення покриття тепловтрат, опалення реалізоване за допомогою комбінації теплих підлог та дизайн-радіаторів. Для підтримання комфортної температури в гаражі, було змонтовано два радіатори. Ці системи здатні повноцінно перекривати тепловтрати будинку.

У приміщенні котельні також було змонтовано гідрострілку та насосні групи Vaillant.  


Геліоколектор для нагріву гарячої води 

Для підігріву гарячої води, використано компактну сонячну систему auroCOMPACT VSC з вбудованим водонагрівачем ємністю 190 л та конденсаційним котлом потужністю 30 кВт. В даній системі вбудована сонячна станція "drain back", тобто сонячна станція не схильна до закипання теплоносія при надлишку теплоти навіть під час повної відсутності споживання гарячої води (наприклад, коли господарі поїхали на відпочинок влітку). На даху будинку, поряд з тепловим насосом, змонтовано два плоских сонячних колекторів auroTHERM classic. 


Система кондиціонування

фанкойлСистема кондиціонування в даному будинку складається з фанкойлів, що працюють від теплового насосу, і одного кондиціонера на критій терасі. 

Установка фанкойлів на стіні дозволяє дизайнерам та архітекторам приміщення вільно розміщувати меблі та інші предмети біля підлоги, при цьому зберігаючи можливість створювати комфортний клімат в приміщенні цілий рік за допомогою фанкойлів. Настінний фанкойл FILOMURO дуже тонкий, безумовно, самий тонкий у своїй категорії (всього 128 мм), має акуратний і елегантний дизайн.

Інверторний кондиціонер ArtVogue виконаний в унікальному V-подібному дизайні, дзеркально чорний. Особливісті цій моделі надає інформативне LED-підсвічування бічних V-образних панелей, яке під час роботи на охолодження випромінює синє світло, а під час роботи на обігрівання – помаранчеве, що надає внутрішньому блокові особливої вишуканості.


Система водоочистки

В даному будинку змонтовано компактний фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft. Унікальність цієї моделі фільтра в його компактності — він складається з одного корпусу, без окремого бака. Технологія комплексного очищення води в одному пристрої можлива завдяки використанню багатокомпонентної суміші Ecomix. Суміш складається з різних за призначенням компонентів, кожен з яких затримує або нейтралізує певний різновид домішок.

Для очищення води від механічних домішок, при вводі води в будинок, змонтовано дві колби механічного очищення Ecosoft BB20.


Система автоматизації

автоматикаДля керування тепловим насосом, системою сонячних колекторів, газовим котлом, контурами опалення та ГВП використовується програмований погодозалежний регулятор з сенсорним керуванням Vaillant sensoCOMFORT.

Також влаштовано покімнатне регулювання системою безпровідного управління нагрівальними системами і електроприладами Danfoss Link™. Ця система складається з центральної панелі, кімнатних термостатів, сервоприводів та конроллера сервоприводів. 

Danfoss Link™ має ряд переваг:

 • Управління всіма опалювальними приладами з однієї точки;
 • Інтегрована функція допомоги і різних підказок;
 • Повний контроль температури і візуалізація нагріву приміщень;
 • Підтримка wi-fi для підключення до домашньої мережі та мережі інтернет;
 • Допустимість завдання персоніфікованих налаштувань.

Використане обладнання:

 1. Тепловий насос Vaillant aroTHERM split;
 2. Сонячна система Vaillant auroCOMPACT VSC;
 3. Плоскі сонячні колектори Vaillant auroTHERM classic;
 4. Насосні групи Vaillant;
 5. Погодозалежний регулятор Vaillant sensoCOMFORT;
 6. Віддалене управління Danfoss Link™;
 7. Фанкойли Innova FILOMURO;
 8. Кондиціонер Neoclima ArtVogue.

Вас також можуть зацікавити пов'язані послуги:

Ми зателефонуємо

Будь ласка, вкажіть свої контакти і ми неодмінно з Вами звʼяжемось і надамо безкоштовну консультацію.

Потрібна допомога?

Оберіть зручний канал звʼязку

Viber
Telegram
Передзвонимо
Набрати