Т В І Й   К О М Ф О Р Т
Комплекс інженерних систем у двоповерховому дуплексі „Черешня“

Поставлені завдання:

 • Забезпечити обігрів та охолодження котеджу за допомогою теплового насосу
 • Організувати припливно-витяжну систему вентиляції з рекуперацією тепла 
 • Встановити систему водоочистки
 • Встановити систему автоматизації

Опалення з використанням теплового насосу

котельняСистема опалення на цьому об'єкті реалізована на базі теплового насоса Ariston. За його допомогою можна організувати низькотемпературне опалення, яке здатне не лише надати комфорт, а й значно скоротити витрати на оплату комунальних послуг.

Окрім опалення, тепловий насос працює на охолодження (кондиціювання) приміщення, а також відповідає за гаряче водопостачання.

Сама система опалення реалізована за допомогою теплої підлоги (найкомфортнішого джерела тепла на даний момент), що покриває всю площу першого поверху. На другому поверсі, опалення реалізоване за допомогою комбінації теплих підлог та теплих стін. Ці системи здатні повноцінно перекривати тепловтрати будинку. Також додатково встановлено підлогові конвектори (для виключення потоку холодного повітря через балконні блоки) та фанкойли.

У гаражі були змонтовані розподільні колектори, до яких будуть підключені теплі підлоги, теплі/холодні стіни, фанкойли та конвектори. Також в цій зоні розташовано тепловий насос, бак непрямого нагріву для реалізації гарячого водопостачання, та система водоочистки.


Система кондиціонування

тепла стінаТепловий насос у цьому будинку відповідає і за систему кондиціонування. Вона реалізована з урахуванням фанкойлів та холодних стін.

На другому поверсі в трьох кімнатах змонтовано холодні стіни, а в кабінеті та вітальні на першому поверсі - фанкойли.

Усі розподільчі колектори для цієї системи було додатково ізольовано каучуковою ізоляцією 13мм.


Система вентиляції

Для цього будинку була реалізована централізована система припливно-витяжної вентиляції на базі обладнання Daikin, яка оснащена рекуператором тепла.

Система рекуперації дозволить повторно використовувати тепло, тим самим підвищивши енергоефективність та знизить навантаження на систему опалення в зимовий період.

Максимальна потужність вентустановки досягає 500м3/год, що дозволяє організувати повноцінний повітрообмін в даному будинку.

Припливно-витяжна установка буде змонтована в спеціальному приміщенні на горищі, що забезпечить доступ до вентустановки для обслуговування.

Установка подає заздалегідь підігріте повітря в “чисті” зони (вітальня, майстер-спальня, дитячі кімнати) і здійснює витяжку відпрацьованого повітря з “брудних” зон (санвузол, кухня, вбиральня).


Використане обладнання:

 1. Тепловий насос Ariston;
 2. Бак непрамого нагріву для гарячої води Ariston;
 3. Насосні групи Ariston;
 4. Віддалене управління Ariston;
 5. Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Daikin;
 6. Теплі підлоги Raftec;
 7. Теплі/холодні стіни Icma.

Вас також можуть зацікавити пов'язані послуги:

Ми зателефонуємо

Будь ласка, вкажіть свої контакти і ми неодмінно з Вами звʼяжемось і надамо безкоштовну консультацію.

Потрібна допомога?

Оберіть зручний канал звʼязку

Viber
Telegram
Передзвонимо
Набрати